Mill Bridge Hotel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Huisdieren

Locatie

    Mill Bridge Hotel Skipton met 6 kamers heeft een restaurant en ligt op binnen 6 minuten loopafstand van Leeds and Liverpool Canal. Dankzij de welgelegen locatie bevindt dit hotel in Skipton zich op een korte afstand van het Skipton Little Theatre, een heerlijke plek om een leuke tijd te hebben.

    Dit hotel, gesitueerd binnen 2 km van de Keelham Farm Shop, is binnen 7 km van het standbeeld van Sir Mathew Wilson. Mill Bridge is op 5 minuten lopen van het centrum van Skipton gelegen. Gasten van deze accommodatie in Skipton profiteren van de nabijheid van het Kasteel van Skipton, dat binnen slechts 5 minuten lopen ligt. Je kunt de bus nemen bij de Belle Vue Mills bushalte, niet ver van dit comfortabele hotel in Skipton.

    Sommige kamers van Mill Bridge Hotel hebben een bureau en een flatscreen TV met satellietzenders. Ze zijn uitgerust met koffie- en theevoorzieningen voor self-catering, samen met een flatscreen TV met satellietzenders voor ontspanning. Ze beschikken ook over privébadkamers.

    La Casita Skipton is in de nabijheid van deze accommodatie geplaatst.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Mill Bridge Hotel Skipton

    Sommige kamers van Mill Bridge Hotel hebben een bureau en een flatscreen TV met satellietzenders. Ze zijn uitgerust met koffie- en theevoorzieningen voor self-catering, samen met een flatscreen TV met satellietzenders voor ontspanning. Ze beschikken ook over privébadkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Badkamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Gangen foto
    Deluxe Double Kamer

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Keuken foto
    Deluxe Kamer met een King Size Bed

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Toiletten foto Mill Bridge Hotel Skipton Bedden foto
    Deluxe Kamer

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Toiletten foto Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto
    Deluxe Double Kamer

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Bedden foto Mill Bridge Hotel Skipton Toiletten foto
    Deluxe Double Kamer

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Kamer foto Mill Bridge Hotel Skipton Faciliteiten foto Mill Bridge Hotel Skipton Toiletten foto
    Deluxe Double Kamer

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Mill Bridge Hotel Skipton

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Mill Bridge Hotel Skipton

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Kan comfortabele Mill Bridge Hotel huisdieren accepteren?
      Gasten die in comfortabele Mill Bridge Hotel verblijven, kunnen hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Mill Bridge Hotel Skipton